"Batman vs. Two-Face"Wraz z zapowiedziami wydawniczymi Galapagos Films na październik poznaliśmy daty premiery DVD filmu animowanego „Batman kontra Dwie Twarze” oraz serialu animowanego „Justice League: Action, Sezon 1, Część 1”.

„Batman kontra Dwie Twarze” („Batman vs Two-Face”) – 25 października
Nowy animowany film pełnometrażowy DC Comics. Tym, razem Batman zmierzy się z byłym prokuratorem generalnym Gotham City, który przeszedł na stronę zbrodni, przyjmując imię Dwie Twarze. Czy o losach Gotham zadecyduje rzut monetą?

„Justice League: Action, Sezon 1, Część 1” („Justice League: Action season 1 part 1”) (2DVD) – 25 października
Nowa animowana seria z superbohaterami DC Universe, pełna szalonego tempa, akcji i humoru. Zobacz Ligę Sprawiedliwości, jakiej jeszcze nie znałeś! Oprócz weteranów Ligi – Supermana, Batmana i Wonder Woman – do grupy dołączą kolejni zmieniający się sojusznicy i wrogowie, tacy jak John Constantine, Zod, Lobo czy Swamp Thing. Niezależnie od zagrożenia superbohaterowie stawią czoło każdemu wyzwaniu! Dzięki 26 zwariowanym odcinkom DC Justice League: Action nie oderwiesz wzroku od ekranu przez wiele godzin!

W październiku trafią do sprzedaży też w ramach Premium Collection:

  • Batman v Superman: Świt sprawiedliwości (BD) Premium Collection – 11 października
  • Batman v Superman: Świt sprawiedliwości (DVD) Premium Collection – 11 października
  • Legion samobójców (2BD) Extended Cut Premium Collection – 11 października
  • Legion samobójców (DVD) Premium Collection – 11 października

Źródło: Galapagos Films

PRZECZYTAJ TAKŻE:



na platformie Max i w HBO
 


na Max

Kalendarium
Sonda

Najlepszy rocznik TM-Semic?

  • 1991 (29%, Głosów: 12)
  • 1998 (22%, Głosów: 9)
  • 1992 (12%, Głosów: 5)
  • 1994 (12%, Głosów: 5)
  • 1993 (10%, Głosów: 4)
  • 1995 (10%, Głosów: 4)
  • 1996 (2%, Głosów: 1)
  • 1997 (2%, Głosów: 1)

Głosujących: 41